Dania z dostawą na terenie całego Torunia

Realizujemy zamówienia 7 dni w tygodniu w godzinach od 11:00 do 18:00

Przepyszne dania czekają na Ciebie w naszym bogatym menu. Jeśli jednak chcesz się nimi cieszyć w swoim domu, niekoniecznie w samej restauracji, nie ma najmniejszego problemu! Oferujemy bowiem dania z dostawą. Zapraszamy do sprawdzenia naszego bogatego menu, gdzie znajdziesz szeroki wybór potraw, jakie możesz u nas zamówić. Z całą pewnością posmakują Tobie, przyjaciołom czy rodzinie. Możesz u nas zamawiać dania z dostawą przez 7 dni w tygodniu – chcemy, aby Klienci mogli się cieszyć smakami przygotowanych potraw bez względu czy jest dzień powszedni czy weekend.

W jakich godzinach dostarczamy dania na wynos?

Od poniedziałku do czwartku, możesz zdecydować się na zakup potraw z dostawą w godzinach 12:00-20:30. W piątek z kolei od 12:00 do 21:30. W sobotę z kolei działamy od 13:00 do 21:30, a w niedzielę w godzinach 13:00-18:30. Jak więc widzisz, możesz u nas zamówić online przepyszny obiad, jeśli akurat nie masz ochoty samemu nic sobie przyrządzać w domu. Dbamy, aby każde przygotowane danie dotarło do Ciebie gorące, a także było pożywne. W przygotowane przez nas dania z dostawą, wkładamy serce i pasję – to one, w połączeniu z doświadczeniem kucharzy, zapewniają bogactwo bukietu smakowego.

W jaki sposób można zamówić u nas dania z dostawą?

Możesz skorzystać z numeru telefonu, jaki widnieje na naszej stronie internetowej. To jednak nie koniec opcji, bowiem przygotowaliśmy specjalny formularz, dzięki któremu możesz zamówić online, bez konieczności dzwonienia do nas. Współpracujemy także z pyszne.pl, glovo.pl i jedzcochcesz.pl – możesz skorzystać z aplikacji dostawców, w celu zamówienia jednego z naszych przepysznych dań prosto do swojego domu.

Co znajdziesz w naszym menu z daniami na wynos?

Prawdziwe bogactwo potraw! Znajdziesz tutaj zarówno obiady, jak i desery. W ofercie przygotowaliśmy także specjalne menu przygotowane dla dzieci, z całą pewnością nasze dania posmakują nawet największemu niejadkowi. Wszystko to z kolei czeka na naszych Klientów w atrakcyjnych cenach – rozsmakuj się w naszych potrawach, nie wydając przy tym tak dużo pieniędzy. Już teraz złóż zamówienie w restauracji Mio Piano.

Zadzwoń i zamów: 601 421 242