Catering i obsługa imprez w Toruniu

Zarówno na imprezy w plenerze, jak i spotkania biznesowe, nic nie jest lepsze, niż dobry catering. Toruń jest unikatowy pod względem swojej historii oraz bogactwa kulturowego, nie dziwi więc szeroki wybór restauracji, które zajmują się obsługą zewnętrznych eventów. Nasza restauracja odznacza się pyszną, sezonową kuchnią włoską, którą pokochają zarówno dzieci, jak i dorośli. Nasi kucharze to również eksperci w przygotowywaniu fingerfood, czyli małych porcji pysznego jedzenia, które są przygotowane do spożycia „na gryza”.

Obsługa imprez zewnętrznych w Toruniu i okolicach

Catering na imprezę, który oferujemy, to przygotowane z pasją dania, dzięki którym każde spotkanie rodzinne czy biznesowe zmieni się w niezapomniane przeżycie. Czekają na Ciebie nowe, nietuzinkowe połączenia smaków, które inspirowane są różnymi krańcami Włoszech, jak i kochane przez wszystkich klasyki, takie jak pizza lub calzone. Olbrzymia różnorodność i wspaniały smak – tak właśnie obsługujemy Klientów naszej restauracji od wielu lat.

Odkrywaj z nami niezapomniane smaki kuchni śródziemnomorskiej

Proponujemy catering, w którym można rozsmakowywać się bez końca! Przyrządzamy dania i przekąski między innymi kuchni śródziemnomorskiej, która jest uwielbiana przez wielu ludzi, nie tylko we Włoszech, ale niemalże na całym świecie. Z całą pewnością zorganizowany z nami catering spotka się z zadowoleniem zaproszonych na imprezę gości. Dzięki naszej współpracy, zarówno Ty, jak i Twoi goście będziecie mogli nacieszyć swoje podniebienia doskonale przyrządzonymi przekąskami i potrawami.

Pyszne dania dla mieszkańców Torunia i okolic

O kubki smakowe naszych klientów dbają wyspecjalizowani kucharze, którzy doskonale wiedzą, że w przygotowywaniu smacznych dań ważne są nie tylko składniki, odpowiednie proporcje i czas, ale przede wszystkim serce, jakie wkłada się w cały proces gotowania! Dla naszego zespołu przygotowywanie najsmaczniejszych dań to nie tylko praca, ale też pasja i sztuka. Dołącz do Klientów, którzy mogli nacieszyć się smakiem wyśmienitych potraw przygotowanych przez prawdziwych pasjonatów kuchennego rzemiosła.

Catering w Toruniu i okolicy – jakie wydarzenia obsługujemy?

Nasze dania wzbogacą nie tylko spotkanie rodzinne czy konferencje biznesowe. W ramach oferowanego przez nas cateringu obsługujemy wiele wydarzeń! Począwszy od targów branżowych, poprzez większe i mniejsze spotkania rodzinne, kończąc z kolei na wielkich korporacyjnych eventach, w których udział biorą setki gości. Zdecyduj się na współprace z Mio Piano, a każdy gość będzie zachwycony daniami, jakie oferujemy w naszej restauracji.

Zapraszamy do sprawdzenia naszego menu

Nie jesteś pewien czy catering oparty na kuchni włoskiej to dobry pomysł? Nie ma najmniejszego problemu! Oferujemy szeroki wybór kuchni Europy, tak aby zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających Klientów i gości na eventach. Z całą pewnością w naszym bogatym menu, każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowujemy zarówno dania mięsne, wegetariańskie, jak i wegańskie – dbamy o podniebienia i pełne brzuchy każdego.