Budynek i otoczenie

Odwiedź nowoczesną restaurację w Toruniu. Mio Piano to miejsce, gdzie możesz dobrze zjeść, napić się wyśmienitej kawy i świetnie spędzić czas z rodziną oraz przyjaciółmi. Jednym z atutów naszego lokalu jest przede wszystkim świetna lokalizacja. Znajdujemy się przy ulicy Dworcowej 1A – bardzo łatwo jest do nas trafić zarówno za pomocą komunikacji miejskiej, na piechotę, jak i samochodem. Na naszych Gości czeka duży parking, dzięki czemu nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem miejsca swoim autem.

Restauracja na Dworcowej w Toruniu

Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu dworca PKP Toruń Wschodni to nie jedyna zaleta naszego lokalu. Ogromnym atutem jest przede wszystkim duża przestrzeń, dzięki czemu można w naszej nowoczesnej restauracji zorganizować doskonałe przyjęcia – urodzinowe, imieninowe czy nawet wesela! Klimatu naszemu lokalowi nadaje nie tylko przestronne i nowoczesne wnętrze, ale także zadaszone i w pełni zakryte patio z ogrzewaniem.           

Miejsce na organizację licznych wydarzeń

Ze względu na przestronne wnętrze restauracji Mio Piano, można tutaj znaleźć odpowiednio dużo miejsca, aby zorganizować różne wydarzenia. Okazyjnie urządzamy wieczory muzyczne, degustacje wina, wykłady podróżników oraz sportowców, liczne wernisaże oraz pokazy. Nie trzeba się niczym martwić – miejsca u nas pod dostatek dla każdego Gościa, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych organizowanymi u nas ciekawymi wydarzeniami.

Jesteśmy w pobliskim sąsiedztwie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

Jeśli są Państwo gośćmi i uczestnikami wydarzeń w pobliskim Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, a zarazem poszukujecie miejsca, w którym można dobrze zjeść w przerwie konferencji, pokazu czy wykładu – zapraszamy do Mio Piano! Znajdujemy się w niedalekiej odległości od wspomnianego już centrum, a dzięki temu bardzo łatwo jest do nas trafić. Można dojechać bez problemu do nas samochodem czy komunikacją miejską. Zachęcamy do wizyty w naszej restauracji, gdzie oferujemy liczne dania kuchni europejskiej z mocnymi włoskimi akcentami.